Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Józefowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

159 000 zł44 300 m² 3,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka gruntu Józefowice gm. Szamocin. Przedmiotem oferty jest działka rolna: józefowice działka nr 52, powierzchnia 4,43 ha Łąki trwałe symbol łiv Dojazd dwoma drogami gminnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola(Józefowice + 13 km)

2 249 900 zł239,70 m² 9 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący na przepięknej działce O powierzchni 2300 M2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Dom Wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 240 m, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Prażmów

Prażmów(Józefowice + 9 km)

220 000 zł970 m² 226,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 970 m Do sprzedania oferuję działkę budowlaną o powierzchni 970 m, położoną w atrakcyjnej i spokojnej okolicy.Media: woda i prąd przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec(Józefowice + 16 km)

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Józefowice + 21 km)

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Krupia Wólka

Krupia Wólka(Józefowice + 13 km)

268 000 zł1 000 m² 268 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| teren zadrzewiony i zakrzewiony we wsi Krupia Wólka, w gminie Prażmów. Do sprzedaży 2 działki o powierzchni:1000m2 i 964m2 w cenie 278 zł za m2. Sąsiednie działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Piaseczno

Piaseczno(Józefowice + 17 km)

215 000 zł900 m² 238,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powitaj Magiczną Działkę wśród Drzew obok Piaseczna! Zapraszamy Cię do odkrycia tej wyjątkowej działki, która ukrywa w sobie niezwykły potencjał! Położona w malowniczej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rozalin

Rozalin(Józefowice + 11 km)

1 749 900 zł161,20 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna(Józefowice + 23 km)

3 099 000 zł190 m² 16 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:636 m²

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, zaprojektowano miejsce, gdzie wygoda z estetyką żyją w całkowitej harmonii. Osiedle Harmonium łączy prestiż uzdrowiska Konstancin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów(Józefowice + 21 km)

1 099 900 zł131,30 m² 8 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesna Bryła Budynku- przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, z dwoma miejscami postojowymi (możliwość postawiania wiaty),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Józefowice,wielkopolskie

55 000 zł1 038 m² 52,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Na sprzedaż działka budowlana Józefowice gm. Szamocin. Działka płaska w kształcie prostokąta zlokalizowana na bezpośrednio przy drodze asfaltowej! Media: prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefowice

Józefowice,mazowieckie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji przy głównej trasie jadąc przez Łoś do Piaseczna, blisko trasy E-7, i blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Malinowa

Mieszkowo(Józefowice + 8 km)

799 000 zł7 995 m² 99,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 7995 m2, w m. Mieszkowo, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną, potem 100 m drogą polną. Wymiary działki 24 X 333.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij