Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Józefowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

159 000 zł44 300 m² 3,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka gruntu Józefowice gm. Szamocin. Przedmiotem oferty jest działka rolna: józefowice działka nr 52, powierzchnia 4,43 ha Łąki trwałe symbol łiv Dojazd dwoma drogami gminnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

599 000 zł4 485 m² 133,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio świetnie położoną nieruchomość 28 km od granicy Warszawy, gmina Jaktorów, miejscowość Chylice ul. Alpejska. Powierzchnia 4485 m2, prostokąt o wymiarach ok. 18,5 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Piskórka

Piskórka(Józefowice + 11 km)

990 000 zł136,80 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

990 000 zł | dom wolnostojący | 136,8 m2 | 4 pokoje | działka 1000 M2 | piskórka I gm. Prażmów bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera dla agencji Oferowany dom jest w niższym standardzie-.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

ul. Wilanowska, józefosław, gm. Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie (mieszkanie sprzedaż) Cena:650 000 zł (14 444 zł/m ) Powierzchnia:45 m Liczba pokoi:2 2 pokoje z ogródkiem Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec(Józefowice + 16 km)

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 520 m² 298,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3520m2 zlokalizowana wzdłuż ulicy Lawendowej w Solcu w gminie Góra Kalwaria w pobliżu drogi krajowej 79, niedaleko Piaseczna i Konstancina - Jeziorny.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł55,23 m² 7 242,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży lokal mieszkalny numer 4 o pow. użytkowej 55,23 m2 wraz z powierzchnią przynależną, którą stanowią dwa pomieszczenia gospodarcze: piwnica o pow. 10,49 m2 i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł1 120 m² 1 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Józefosław przy ulicy Spacerowej o powierzchni 1120m2 i wymiarach 20x76. Teren działki równy-suchy, dostępne media (w ulicy) to prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł5 047 m² 309,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni ponad 5000 m w Kałęczynie, tuż obok Grodziska Mazowieckiego. Złożone warunki zabudowy o podział na 5 działek po ok. 1000 m z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Odrano-Wola

Odrano-Wola(Józefowice + 20 km)

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący Odrano-Wola, blisko Grodziska Mazowieckiego 320 m pow. całk., 292 m pow. użyt. idealny dla dużej rodziny z dwoma niezależnymi wejściami i z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Józefowice,wielkopolskie

55 000 zł1 038 m² 52,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Na sprzedaż działka budowlana Józefowice gm. Szamocin. Działka płaska w kształcie prostokąta zlokalizowana na bezpośrednio przy drodze asfaltowej! Media: prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefowice

Józefowice,mazowieckie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji przy głównej trasie jadąc przez Łoś do Piaseczna, blisko trasy E-7, i blisko centrum.